Dlaczego klienci wybierają Bro-Studio?

Współpracujemy z największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie.

Tworzenie kuchni jest naszą pasją. Kuchnia to szczególne miejsce w każdym domu, dla wielu osób jest centrum życia rodzinnego, gdzie przebywa się większość czasu, gotuje się we własnym gronie lub z przyjaciółmi oraz spędza miłe chwile. Wiemy o tym od ponad 30 lat. Naszym celem jest tworzyć kuchnie, w których będzie się chciało przebywać, które będą ułatwiać codzienne prace i które przetrwają długie lata w dobrej formie. Pokolenia zadowolonych klientów oraz udane pomysły wzornicze i funkcjonalne sprawiają, że Atlas Kuchnie to prawdopodobnie najwyżej ceniona marka mebli kuchennych w Polsce.

Oszczędność czasu

Współpraca z nami to czysta oszczędność czasu? Od projektu aż po montaż mebli.

Porozmawiajmy przy kawie

Zapraszamy na spotkanie z naszymi projektantami już na pierwszym spotkaniu postaramy się przedstawić interesujące inspiracje.

Zadowoleni klienci

Nasze realizacje cieszą się ogromnym zadowoleniem klientów w Polsce jak również za granicą.

Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie. Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorów. Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które nie były do tej pory stosowane, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wyróżniać się na tle konkurencji. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z certyfikowanymi projektantami co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera.

Funkcjonalność jest naszym priorytetem. Kładziemy olbrzymi nacisk na to, aby kuchnie były tak projektowane, żeby praca w nich stała się przyjemnością. Korzystamy z najnowszych europejskich i światowych badań dotyczących ergonomii i technologii pracy w kuchni i wiedzę tą przekazujemy na bieżąco współpracującym z nami projektantom. Stosujemy szereg okuć i rozwiązań technicznych, podnoszących funkcjonalność kuchni i zwiększających ergonomię pracy.

Atlas Meble Kuchenne

Z kim współpracujemy?

Kim jesteśmy?

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mebli kuchennych. Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 30 lat. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne. Swoją stabilną pozycję opieramy przede wszystkim na bogatym doświadczeniu oraz w 100% polskim kapitale. Wszystko to pozwala nam rozwijać się coraz dynamiczniej i zajmować czołowe miejsca wśród polskich producentów mebli kuchennych.

Jak produkujemy?

Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i parku maszynowego – maszyn sterowanych numerycznie. Wykorzystujemy również najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty do produkcji, które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości, higieniczności i wytrzymałości mebli.

Co oferujemy?

Szeroki program produkcyjny zawiera 900 brył, które obejmują szafki dolne, górne, barkowe, medium, pawlaczowe oraz szafki do zabudowy sprzętu AGD. Oferujemy również 40 modeli frontów, dostępnych w ponad 200 kolorach i 5 typach wykończeń. Wszystkie elementy meblowe wykonujemy z litego drewna oraz płyt MDF lakierowanych, fornirowanych lub laminowanych – wedle życzenia klienta. Całości dopełnia jedna z najbogatszych ofert na rynku w zakresie stosowanych okuć oraz wyposażenia AGD. Wszystko to powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i tworzyć niesamowite – spersonalizowane zestawy meblowe.