skip to Main Content
+48 509 798 022 +48 601 929 653 projekty@bro-studio.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą Bro-Studio – Kuchnie Białystok

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz dla osób wymagających i ceniących wysoką jakość. W swojej pracy skupiamy się, by każdy projekt a w konsekwencji wyprodukowane meble spełniały wszelkie Państwa oczekiwania. Otwartość na innowacje, najnowsze trendy, kreatywność oraz nasze i osób z nami współpracujących zaangażowanie, poparte wieloletnim doświadczeniem pozwolą wykreować niepowtarzalną kuchnię i nie tylko. Naszą ambicją jest by po realizacji naszego projektu natychmiast mogli Państwo cieszyć się swoją wymarzoną kuchnią. W ramach kompleksowej obsługi , w ofercie swojej posiadamy również sprzęt AGD wolnostojące i do zabudowy większości firm działających na rynku m.in.: Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Falmec, Whirlpool, Franke. Jesteśmy studiem partnerskim marki Bosch oraz Siemens.

Zapraszamy do studia by przy filiżance kawy porozmawiać i odpowiedzieć na Państwa pytania.

Projektowanie i wykonanie mebli stało się naszą pasją.

Co nas wyróżnia

Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie. Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorów. Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które nie były do tej pory stosowane, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wyróżniać się na tle konkurencji. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z certyfikowanymi projektantami co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera.

Funkcjonalność jest naszym priorytetem. Kładziemy olbrzymi nacisk na to, aby kuchnie były tak projektowane, żeby praca w nich stała się przyjemnością. Korzystamy z najnowszych europejskich i światowych badań dotyczących ergonomii i technologii pracy w kuchni i wiedzę tą przekazujemy na bieżąco współpracującym z nami projektantom. Stosujemy szereg okuć i rozwiązań technicznych, podnoszących funkcjonalność kuchni i zwiększających ergonomię pracy.

Nasz Zespół

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, masz pytanie napisz je do Nas, nie chcesz pisać dzwoń.

Zapraszamy

Adam Danielewski

Paweł Ostrowski

Zobacz aranżacje naszych projektantów

Back To Top