skip to Main Content
+48 509 798 022 +48 601 929 653 projekty@bro-studio.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą Bro-Studio – Kuchnie Białystok

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz dla osób wymagających i ceniących wysoką jakość. W swojej pracy skupiamy się, by każdy projekt a w konsekwencji wyprodukowane meble spełniały wszelkie Państwa oczekiwania. Otwartość na innowacje, najnowsze trendy, kreatywność oraz nasze i osób z nami współpracujących zaangażowanie, poparte wieloletnim doświadczeniem pozwolą wykreować niepowtarzalną kuchnię i nie tylko. Naszą ambicją jest by po realizacji naszego projektu natychmiast mogli Państwo cieszyć się swoją wymarzoną kuchnią. W ramach kompleksowej obsługi , w ofercie swojej posiadamy również sprzęt AGD wolnostojące i do zabudowy większości firm działających na rynku m.in.: Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Falmec, Whirlpool, Franke. Jesteśmy studiem partnerskim marki Bosch oraz Siemens.

Zapraszamy do studia by przy filiżance kawy porozmawiać i odpowiedzieć na Państwa pytania.

Projektowanie i wykonanie mebli stało się naszą pasją.

Co nas wyróżnia

Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie. Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorów. Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które nie były do tej pory stosowane, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wyróżniać się na tle konkurencji. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z certyfikowanymi projektantami co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera.

Funkcjonalność jest naszym priorytetem. Kładziemy olbrzymi nacisk na to, aby kuchnie były tak projektowane, żeby praca w nich stała się przyjemnością. Korzystamy z najnowszych europejskich i światowych badań dotyczących ergonomii i technologii pracy w kuchni i wiedzę tą przekazujemy na bieżąco współpracującym z nami projektantom. Stosujemy szereg okuć i rozwiązań technicznych, podnoszących funkcjonalność kuchni i zwiększających ergonomię pracy.

Nasz Zespół

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, masz pytanie napisz je do Nas, nie chcesz pisać dzwoń.

Zapraszamy

Zobacz aranżacje naszych projektantów

Back To Top